Úvod › Navigace › Navigace do auta › Becker Traffic Assist Z302 Europe Truck + 2letá aktualizace map


Becker Traffic Assist Z302 Europe Truck + 2letá aktualizace map

náhled
Kód produktu: 27029
Interní kód: BK00019
Výrobce: BECKER
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Neznámá
Cena bez DPH: 6 594,-
Cena s DPH:
7 979,-
Množství: ks
 
  • Popis
 
S novým Becker Traffic Assist Pro Z302 uvádí Becker na trh první mobilní navigační systém pro kamióny, u nějž může řidič definovat profily šité na míru jeho kamiónu a užitnému zatížení. Řidič zadá konkrétní údaje o výšce, šířce, délce, počtu náprav, hmotnosti a užitném zatížení a ty se pak analyzují při výpočtu trasy. V závislosti na údajích zadaných v profilu se vyloučí nesjízdné cesty, tunely a mosty a v mapovém náhledu se zobrazí možné alternativy, takže si řidič může vybrat trasu, která mu nejlépe vyhovuje.

Poprvé je součástí dodávky také 360° bezdrátové dálkové ovládání, které lze podle potřeby umístit v kabině. Slouží k ovládání téměř všech funkcí PND - pro co nejpohodlnější obsluhu při zachování optimální bezpečnosti.

A něco navíc: Nový Becker Traffic Assist Pro Z 302 je dodáván s mapami Becker BestMaps a tím je zaručena aktuálnost map NAVTEQ pro Evropu po dobu 24 měsíců - bezplatně (je třeba provést registraci přes Content Manager do 30 dní od prvního GPS signálu).

Becker Traffic Assist Pro Z 302 lze přirozeně využívat také pro jiná vozidla nebo pro chodce či cyklisty – jednoduše zvolíte správný profil a vydáte se na cestu.

VÝPOČET TRASY SE ZŘETELEM NA MOŽNOSTI KAMIÓNŮ
Speciální atributy pro kamióny spočítají trasu podle parametrů zadaných v profilu. přičemž se berou v potaz příslušné údaje, jako rozměry vozidla, užitečné zatížení, celková hmotnost apod. Na základě toho by jako zvolená trasa měla být vybrána ta zobrazená. Do analýzy jsou zahrnuty také podrobnosti jako výšky mostů, překážky a varovná návěští pro kamióny.

BECKER BEST MAPS
Po zaregistrování služby Content Manager budete ke svému mobilnímu navigačnímu zařízení bezplatně dostávat po dobu 24 měsíců dostupné aktualizace map. K tomu stačí spustit na PC příslušný program, připojit navigační systém a přihlásit se!

BEZDRÁTOVÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ BECKER
Bezdrátové dálkové ovládání BECKER lze nainstalovat podle potřeby a umožňuje používat mobilní navigační systém snadno a pohodlně, bez nutnosti dotýkat se displeje. To je užitečné a bezpečné obzvláště u vozidel, jejichž čelní sklo je velmi vzdálené.

3D NÁHLED TERÉNU
Během cesty bude krajina, kterou projíždíte, zobrazována ve 3D. Tak budete především včas upozorňováni na blížící se stoupání a klesání nebo zatáčky, což vám umožní připravit se na potřebný úkon či manévr.

3D POHLEDY
Trasa je během cesty zobrazována jako 3D pohled ve vysokém rozlišení. Samostatný 3D grafický akcelerátor umožňuje rychlejší a realističtější pohled na krajinu.

TIME DEPENDENT ROUTING
Trasy jsou kalkulovány na základě vyhodnocení dopravních dat. Vyhnete se tak místům s dopravními zácpami v určitých časech a určitých dnech.

VAROVNÁ DOPRAVNÍ NÁVĚŠTÍ
Varovná dopravní návěští, která se zobrazují podle důležitosti a významu, zvyšují bezpečnost a poskytují lepší přehled o očekávaných dopravních situacích během cesty. Příslušná varovná návěští se v průběhu cesty zobrazují na displeji.

TMC premium
TMC je služba, která upozorňuje na dopravní zácpy na trase. Služba poskytuje aktuální dopravní zpravodajství a informace o dopravních zácpách, čímž umožňuje dynamickou optimalizaci směrování trasy.
Dopravní zpravodajství TMC jsou sestavována podle aktuálních dat o hustotě a plynulosti dopravy, která jsou automaticky zaznamenávána čidly. Data jsou přenášena do datového centra, kde se vyhodnocují a odesílají do navigačních systémů.
Premium TMC zdarma k dispozici v Německu (TMC PRO), Francii, Itálii, Velké Británii a skandinávských zemích


Content Manager - aktualizace a konfigurace vlastností pomocí obslužného SW na PC. Software není lokalizovaný do češtiny.

BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH®
Rozhraní Bluetooth® je určeno pro připojení mobilních telefonů vybavených technologií Bluetooth®. Telefonní čísla a adresy lze zadávat buď přímo přes dotykovou obrazovku nebo vybírat z telefonního seznamu.

Specifikace:
Procesor: ARM11, 600 MHz.
Paměť: Vnitřní flash paměť 4 GB s předinstalovanými mapami 41 evropských států
Slot pro paměťové karty: MicroSD
Přijímač GPS: SIRF III
Automatické zapnutí/vypnutí: Jednotka se zapne a vypne klíčkem zapalování (pouze u vozidel se spínanou zdířkou cigaretového zapalovače)
Displej: 4,3" TFT dotykový 16:9 s barevnou hloubkou 16 bitů (65536 barev)
Rozměry: 126,4 mm x 81,4 mm x 19,7 mm (W x H x D)
Hmotnost: 214 g
Prohlížení obrázků: Prohlížeč obrázků, slide show
Formát obrázků: JPG
Přehrávač MP3 /video: Zobrazuje odehraný čas skladby, složky, ID-3 tagy (název a umělec)
Kompresní formáty: MP3, MPEG-4 Part2
Připojení: Zdířka (jack) pro sluchátka, nabíjecí kabel do zdířky pro cigaretový zapalovač (12 V/24 V), konektor pro dokovací stanici

Obsah balení:
Přístroj Traffic Assist Pro Z 302
Dálkové ovládání
Cigaretová nabíječka 12 V/24 V do vozidla
Aktivní držák - se vstupem pro napájení, výstupem pro audio, funkcí ztlumení (mute)
Kabel USB
DVD s mapami
Content Manager - aktualizace a konfigurace vlastností pomocí obslužného SW na PC. Software není lokalizovaný do češtiny.
Kompaktní úchyt na čelní sklo
Stručná uživatelská příručka

www.mybecker.cz